15-17 sierpnia Targowisko w Rudkach będzie nieczynne.

Urząd Miasta i Gminy w Nowej Słupi, informuje mieszkańców i osoby prowadzące handel, że w dniach 15-17 sierpnia 2025 r. Targowisko Gminne w Rudkach  będzie nieczynne z powodu Święta Wniebowzięcia N. M. Panny oraz zagospodarowania terenu placu targowego jako główne parkingi, z których wahadłowo kursować będą busy dowożące turystów do Nowej Słupi na Dymarki Świętokrzyskie. 

W związku z powyższym w dniach 15-17 sierpnia 2025 r. obowiązuje zakaz handlu na Targowisku w Rudkach.

czytano: 1018 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności