21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. Życzenia.

21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego. 

To szczególne święto. Nasze myśli kierujemy wówczas ku tym osobom, które każdego dnia okazują ogromne serce, pomagając bliźnim. 

W Dniu Pracownika Socjalnego chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pracują w służbach opieki socjalnej. Za wysiłek oraz pracę na rzecz najbardziej potrzebujących Państwa gotowości. Szczególne słowa uznania kierujemy do asystentów rodziny, którzy  każdego dnia z pełnym zaangażowaniem, ofiarnością i odpowiedzialnością udzielają wsparcia naszym Seniorom, Mieszkańcom którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

- Pragniemy przekazać  życzenia dla wszystkich pracowników Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, by nigdy nie zabrakło Państwu energii i determinacji w pracy na rzecz drugiego człowieka, a Państwa niełatwa praca przynosiła poczucie satysfakcji z własnych dokonań.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki.”

/Św. Jan Paweł II/

                       -Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości

                                                                  Andrzej Gąsior – Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Słupia
                                                                  Zdzisław Dudzic - Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowej Słupi

czytano: 1749 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności