„Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”.

W dniu 10.02.2023 r. w Chmielnickim Centrum Kultury odbyło się spotkanie „Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”.

W spotkaniu uczestniczyły gospodynie z KGW i Seniorki z następujących gmin: Chmielnika, Pierzchnicy, Rakowa, Łagowa, Nowej Słupi i Daleszyc oraz wicestarosta kielecki Tomasz Pleban, członek Zarządu Powiatu w Kielcach Mariusz Ściana, radni Powiatu Kieleckiego: Irena Gmyr oraz Agata Sałata.

Gminę Nowa Słupia reprezentowały: KGW "Chełmowianie", KGW "Jezioraneczki", KGW "Modrzewianki", KGW "Czerwone Szpilki", KGW "Ostojanki", KGW "Fanki Dzierganki" oraz kluby seniora: OSTOJA, WESOŁÓWKA oraz AKTYWNI.

W spotkaniu wzięli udział również: Burmistrz Chmielnika Paweł Wójcik, Burmistrz Nowej Słupi Andrzej Gąsior, Burmistrz Pierzchnicy Stanisław Strąk oraz dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Kielcach Magdalena Karwat-Kasińska.

Bohaterkami spotkania były trzy panie: Beata Starzyk dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznie, Sylwia Kubicka z KGW Skorzeszanki, Magdalena Bernat przewodnicząca Związku Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Świętokrzyskiego, które z pasją dzieliły się swoimi doświadczeniami.

Spotkanie uświetnili swoimi występami artyści:  Marysia Sadrak z Tomaszem Sadrak wraz z Przyjaciółmi oraz znany akordeonista Krzysztof Korban.

Galeria zdjęć

„Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”. 11 „Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”. 10 „Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”. 9 „Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”. 8 „Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”. 7 „Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”. 6 „Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”. 5 „Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”. 4 „Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”. 3 „Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”. 2 „Kobiety z pasją… ciekawy sposób na życie”. 1
czytano: 610 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności