Michał Sekuła z Nowej Słupi - Mistrzem Polski w tenisie ziemnym w kat. 30+

W Halowych Otwartych Mistrzostwach Polski w tenisie ziemnym, Michał Sekuła mieszkaniec Nowej Słupi zdobył dwa medale. Złoty medal w grze pojedynczej w kategorii wiekowej 30+ oraz brązowy medal w grze podwójnej w kategorii open.

Gratulujemy.

Galeria zdjęć

Michał Sekuła -Mistrz Polski Michał Sekuła z brązowym medalem w grze podwójnej
czytano: 3860 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności