Młodzież z Technikum nr 6 w Nowej Słupi wzięła udział w dniach otwartych Politechniki Świętokrzyskiej

3 czerwca 2025 r. młodzież z Technikum nr 6 wzięła udział w dniach otwartych Politechniki Świętokrzyskiej, podczas których miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, wziąć udział w pokazach, warsztatach oraz porozmawiać ze studentami i wykładowcami. To cenne doświadczenie pozwoliło uczniom bliżej poznać kierunki techniczne i atmosferę studiowania na jednej z wiodących uczelni technicznych w regionie.

Galeria zdjęć

Młodzież z Technikum nr 6 wzięła udział w dniach otwartych Politechniki Świętokrzyskiej 3 Młodzież z Technikum nr 6 wzięła udział w dniach otwartych Politechniki Świętokrzyskiej 2 Młodzież z Technikum nr 6 wzięła udział w dniach otwartych Politechniki Świętokrzyskiej 1
czytano: 326 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności