SERDECZNIE DZIĘKUJEMY... Nowe ławki i krzesła w SP w Nowej Słupi.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowej Słupi w imieniu całej społeczności szkolnej dziękuje Burmistrzowi Miasta i Gminy Nowa Słupia Panu Andrzejowi Gąsiorowi i Sołectwu Nowa Słupia za przekazanie środków finansowych na zakup 11 ławek i 6 krzeseł na kwotę 5 tysięcy zł oraz Radzie Rodziców naszej szkoły za zakup 11 krzeseł na kwotę 2490 zł.

Nowe meble umieszczono w sali polonistycznej. Mamy nadzieję, że będą dobrze służyć uczniom.

                      Dyrektor szkoły -  Renata Storzysz

czytano: 731 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności