Sesja Rady Miejskiej. 4 lutego 2026 roku godz.8.00

W oparciu o wniosek Burmistrza Miasta i Gminy złożony w dniu 30.01.2026r. działając na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 1153 z późn. zm.) zwołuje się Sesję Rady Miejskiej w Nowej Słupi na dzień 4 lutego 2026 roku o godz. 8:00, która odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Nowej Słupi.

Proponowany porządek obrad:

1.      Otwarcie obrad sesji.

2.      Stwierdzenie kworum, przedstawienie porządku obrad.

3.      Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Gminy Nowa Słupia na lata 2026 – 2041.

4.      Zamknięcie posiedzenia.

 

czytano: 945 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności