Srebrny i brązowy medal dla Mariania Moconia podczas się XX Mistrzostw Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym

Marian Mocoń od lat reprezentuje gminę Nowa Słupia na Mistrzostwach Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym.

W dniach 7 -9 czerwca 2024 roku w Szczecinku odbywały się XX Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym.  Jak co roku, w tym również bardzo dobrze spisał się  i przywiózł ze Szczecinka dwa medale Mistrzostw Samorządowców - Marian Mocoń.

 SREBRO w grze singlowej w kat 65 plus oraz BRĄZ w grze podwójnej wraz z Pawłem Szmalcem z Torunia.

Galeria zdjęć

Srebrny i brązowy medal Mariania Moconia podczas się XX Mistrzostw Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym 7 Srebrny i brązowy medal Mariania Moconia podczas się XX Mistrzostw Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym 6 Srebrny i brązowy medal Mariania Moconia podczas się XX Mistrzostw Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym 5 Srebrny i brązowy medal Mariania Moconia podczas się XX Mistrzostw Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym 4 Srebrny i brązowy medal Mariania Moconia podczas się XX Mistrzostw Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym 3 Srebrny i brązowy medal Mariania Moconia podczas się XX Mistrzostw Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym 2 Srebrny i brązowy medal Mariania Moconia podczas się XX Mistrzostw Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym 1
czytano: 3459 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności