Zebranie mieszkańców Nowej Słupi. 23.09.2023r. o godz. 17:00 w świetlicy w Nowej Słupi

Zawiadamia się mieszkańców Nowej Słupi, że w dniu 23.09.2023r. o godz. 17:00 w świetlicy w Nowej Słupi odbędzie się ogólne zebranie mieszkańców sołectwa Nowa Słupia.

Proponowany porządek zebrania:

1.    Otwarcie zebrania. 

2.    Wybór Przewodniczącego oraz Protokolanta zebrania.

3.    Podjęcie uchwały w sprawie wyodrębnienia środków z funduszu sołeckiego na 2024 rok.

4.    Wolne wnioski i zapytania.

Zakończenie zebrania.

czytano: 1041 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności