Ankieta badająca satysfakcję klientów Urzędu Miasta i Gminy Nowa Słupia

Szanowni Państwo,

W trosce o zapewnienie właściwej jakości świadczonych usług zwracamy się z uprzejmą prośbą o wypełnienie niniejszej  ankiety zgodnie z Państwa wiedzą i doświadczeniami, nabytymi w czasie kontaktów z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy. Pozyskane informacje zostaną wykorzystane w procesie doskonalenia poziomu świadczonych usług. Państwa odpowiedzi pomogą usprawnić pracę Urzędu, a tym samym dostosować poziom świadczonych usług do Państwa oczekiwań.

Wypełnioną ankietę można wrzucić do skrzynki w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Nowej Słupi.

Ankiety będą przyjmowane do 15 lutego 2023 r.

czytano: 676 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności