Dodatkowy dyżur przy wypełnianiu wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich na 2026 rok. 8 maja 2026 (piątek) Urząd Miasta i Gminy w Nowej Słupi

W związku z bardzo dużym zapotrzebowaniem na organizację terenowych punktów wsparcia przy wypełnianiu wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich na 2026 rok
Dyrektor Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego
ARiMR w Kielcach – Piotr Żołądek
przy wsparciu organizacyjnym włodarzy gmin powiatu kieleckiego wprowadza dodatkowe dyżury w poszczególnych gminach.

Bezpłatna pomoc skierowana jest do wszystkich rolników, a w szczególności do osób starszych, niepełnosprawnych lub mających ograniczony dostęp do technologii informatycznej.

Harmonogram bezpłatnych dyżurów:

7 maja 2026 (czwartek)
Urząd Gminy w Rakowie
Urząd Miasta i Gminy w Pierzchnicy

8 maja 2026 (piątek)
Urząd Gminy w Górnie
Urząd Gminy w Bielinach
Urząd Miasta i Gminy w Łagowie
Urząd Miasta i Gminy w Nowej Słupi
Urząd Miasta i Gminy w Łopusznie
Dyżury odbywać się będą w godzinach od 8.30 do 13.30

czytano: 309 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności