Nabór przedsięwzięć rewitalizacyjnych do GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI GMINY NOWA SŁUPIA DO 2030R.

W terminie 16 stycznia 2024r. – 16.02.2024r. Gmina Nowa Słupia prowadzi nabór przedsięwzięć rewitalizacyjnych do GMINNEGO PROGRAMU REWITALIZACJI GMINY NOWA SŁUPIA DO 2030R.

Opracowanie dokumentu GPR realizowane jest we współpracy z interesariuszami procesu rewitalizacji poprzez konsultacje, oznaczające możliwość włączenia się różnych podmiotów w realizację działań na obszarze rewitalizacji, wyznaczonym Uchwałą nr LXXX/55/23 Rady Miejskiej w Nowej Słupi z dnia 20 września 2023 r. w sprawie: wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji dla Gminy Nowa Słupia.

Włączenie interesariuszy w proces rewitalizacji polega w szczególności na możliwości zgłaszania koncepcji przedsięwzięć rewitalizacyjnych do objęcia zapisami GPR. Przedsięwzięcia realizowane przez partnerów społeczno-gospodarczych mają za zadanie wspierać proces rewitalizacji prowadzony przez władze Gminy Nowa Słupia.

 Wypełnione Zgłoszenie koncepcji przedsięwzięcia rewitalizacyjnego można składać  w formie elektronicznej na adres: joanna.stachura@nowaslupia.pl,

oraz w formie pisemnej przez jego przesłanie na adres: Urząd Miasta i Gminy w Nowej Słupi – ul. Rynek 15, 26-006 Nowa Słupia lub osobiste złożenie w Sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Nowej Słupi. 

czytano: 4183 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności