Umowa na budowę drogi do oczyszczalni w Starej Słupi podpisana.

Polska

Projekt jest dofinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg 

W dniu 5 kwietnia 2024 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Nowej Słupi, Burmistrz Andrzej Gąsior podpisał umowę na realizację zadania pn. „Budowa drogi gminnej zlokalizowanej na działce nr ewid. 99 obręb Stara Słupia” – droga do oczyszczalni.

Wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych TOMBET Sp. z o.o z Korytnicy.

Zgodnie z umową zakres inwestycji będzie obejmował budowę drogi gminnej o nawierzchni mineralno-bitumicznej szerokości 5,0 m wraz z lewostronnym chodnikiem o szerokości 2,0 m, placem do zawracania, prawostronnymi poboczami utwardzonymi o szerokości 0,75 m oraz obustronnymi rowami przydrożnymi, wykonanie zjazdów i przepustów. Przebudowę sieci energetycznej, budowę oświetlenia ulicznego oraz przebudowę przyłączy wodociągowych. Długość budowanej drogi wynosi 686,96 m.b. W ramach zadania zostanie  również wykonana rozbudowa skrzyżowania z drogą gminną nr 352029T.

Czas realizacji zadania wynosi 11 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Wartość robót budowlanych to 3 786 170,26 miliony złotych.

czytano: 2570 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności