Zebranie mieszkańców sołectwa Mirocice. 22.09.2023 r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej przy OSP

Zawiadamia się mieszkańców Sołectwa Mirocice, że w dniu 22.09.2023 r. o godz. 18:00 w świetlicy wiejskiej przy OSP odbędzie się ogólne zebranie mieszkańców sołectwa Mirocice.

Proponowany porządek zebrania:

1.    Otwarcie zebrania. 

2.    Wybór Przewodniczącego oraz Protokolanta zebrania.

3.    Podjęcie uchwały w sprawie wyodrębnienia środków w ramach funduszu sołeckiego na 2024 rok.

4.    Wolne wnioski i zapytania.

Zakończenie zebrania.

czytano: 2177 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności