Wrócili z medalami. Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo.

W dniu 1 kwietnia 2023 r. w Inowrocławiu w Powiatowej Hali Sportowej „Kujawianka” odbył się Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo. Ponad 120 zawodników z 10 klubów z całej Polski walczyło o medale w konkurencjach z podziałem na wiek, wzrost i płeć. Z Sekcji Japońskich Sztuk Walki „DOJO MAJO” działającej przy Stowarzyszeniu Aktywni i Zdrowi „NOVUM” 13 zawodników i zawodniczek wywalczyło 10 medali.2 złote, 3 srebrne i 5 brązowych to dorobek jakim mogli się pochwalić na zakończenie zawodów.

Złoto wywalczyli: PAWLIK Kajetan, KRAKOWIAK Martyna.

Srebro wywalczyli: LECH Zuzanna, GRZEGORCZYK Adam, PAWLIK Ksawery.

Brąz wywalczyli: KASPRZYK Nikola, PRZEMYSKI Mikołaj, BOROŃ Kacper oraz 2x KARBOWNICZEK Grzegorz.

Sensei Grzegorz najstarszy zawodnik trenujący w Sekcji jako jedyny z reprezentacji Nowej Słupi dwukrotnie stawał na podium.

W zawodach wzięli jeszcze udział: PRZEMYSKA Zuzanna, DZIEKAN Kajetan, GAŁKA Bartosz oraz LITWINEK Julia. Tym razem niestety wrócili bez medali, ale zajęli miejsca tuż za podium.

Miłym akcentem na otwarcie zawodów był pokaz Naszych zawodniczek: LITWINEK Julii, KRAKOWIAK Martyny, KASPRZYK Nikoli. Na prośbę organizatorów zaprezentowały one kata drużynowe (synchroniczne) z Sai. To duże wyróżnienie dla zawodniczek.

W historii startów zawodników Sekcji Japońskich Sztuk Walk DOJO MAJO działającej przy Stowarzyszeniu Aktywni i Zdrowi NOVUM w ramach federacji IMAF POLSKA oraz IMAF EUROPA zawodnicy wywalczyli do dnia dzisiejszego w konkurencjach Kobudo, Sport Kenjutsu oraz JuJitsu 104 medale: 29 złotych , 33 srebrne oraz4 2 brązowe.

100. medal dla Sekcji wywalczył na ostatnim turnieju senpai Kacper BOROŃ. Był to brązowy medal w konkurencji NIHON KOBUDO KATA młodzików w kategorii 10-12 lat.

Przed Naszymi zawodnikami kolejna szansa na miejsca na podium. 3 czerwca o godz. 10.00 na terenie DWD GOŁOBORZE w Rudkach  odbędzie się Puchar Polski JuJitsu i Grappling. Organizatorem tego wydarzenia będzie Stowarzyszenie Aktywni i Zdrowi „NOVUM” przy współpracy z Gminą Nowa Słupia. Przedsięwzięcie będzie realizowane z projektu ”Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym poprzez organizowanie i prowadzenie sportowych zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży z wykorzystaniem elementów programów profilaktycznych” pn. „Organizacja Otwartego Pucharu Polski JuJitsu jako element przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom.”

Serdecznie zapraszamy.

Galeria zdjęć

Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 47 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 46 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 45 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 44 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 43 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 42 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 41 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 40 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 39 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 38 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 37 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 36 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 35 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 34 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 33 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 32 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 31 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 30 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 29 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 28 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 27 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 26 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 25 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 24 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 23 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 22 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 21 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 20 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 19 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 18 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 17 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 16 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 15 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 14 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 13 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 12 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 11 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 10 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 9 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 8 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 7 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 6 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 5 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 4 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 3 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 2 Puchar Polski IMAF w Kenjutsu i Kobudo 1
czytano: 345 razy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.

Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

 

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Twoja przeglądarka blokuje powiadomienia. Kliknij Bezpieczna (Secure) i kliknij Zezwalaj
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!